Copyrights © 2019 - Amello

tworzenie stron www netstarstudio.com.pl

Biżuteria to wyraz gustu i stylu. Przykładamy więc szczególną uwagę, aby ta proponowana przez nas była wyjątkowa. Większość naszych propozycji pochodzi od stylistów włoskich i uznanych polskich projektantów. Oferujemy wzornictwo klasyczne, nowoczesne, awangardowe, bardzo często unikatowe.

Zawsze szukamy dla naszych klientów materiałów najwyższej próby. Ich staranne wykonanie i wysoka jakość to dla nas priorytety. Proponujemy między innymi biżuterię, która powstaje na bazie łączenia srebra ze złotem oraz innymi metalami, np. tytanem, miedzią, brązem czy kamieniami naturalnymi. Dzięki takim połączeniom możesz zaoferować Twoim klientom wysokiej klasy biżuterię, której na próżno będą szukać w innych sklepach jubilerskich.

Bycie jubilerem to prawdziwa sztuka. Wiemy, że tak jak w operze czy teatrze, także w świecie jubilerów wciąż należy się rozwijać i udoskonalać swoje możliwości. Dlatego cały czas poszukujemy i stosujemy innowacyjne sposoby obróbki i barwienia srebra. Dbanie o perfekcję to główny cel, jaki stawiamy twórcom i producentom, którzy z nami współpracują. Wszystko po to, aby na półki Twojego sklepu trafiła perfekcyjna biżuteria. Taka, w której każda kobieta zakocha się od pierwszego wejrzenia.

W branży jubilerskiej działamy od dziesięciu lat. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest znajomość najnowszych trendów i bycie blisko potrzeb klientów. Dostarczamy wysokiej jakości biżuterię do sklepów jubilerskich w całej Polsce. Jesteśmy pewnym i sprawdzonym kontrahentem. Przykładamy szczególną uwagę do oczekiwań naszych biznesowych partnerów. Staramy się aby zawsze byli Państwo zadowoleni ze współpracy z firmą Amello.